Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kosova

Kosova'da satılık emlak

Bugün, Kosova'da satılık emlak satın almak isteyen yatırımcılarla ilgili durumu anons etmek istiyoruz. Dünya Bankası tarafından Kosova'da yayınlanan son belgede, enerji sektöründekiler ve bağışçıların yeni fon sağlamasıyla gerçekleştirilecek diğerleri de dahil olmak üzere tüketim ve yatırımlardaki artışla desteklenen büyüme için olumlu ekonomik beklentileri vurgulamaktadır.

Olumlu görüşe rağmen, Dünya Bankası istikrarlı bir siyasi ortama ve üretken yatırımlar için şirketler için daha iyi şartlara olan ihtiyacı vurgulamaktadır.

En büyük doğrudan yabancı yatırımları çeken sektörler 27,9 milyon euro ile emlaktır, çünkü Kosova'da satışa sunulan birçok özellik vardır, 8.1 milyon euro ile ticaret, 7.8 milyon euro ile finans hizmetleri ve 3 milyon euro ile inşaat.

On yılıyla birlikte Kosova en genç Avrupa ülkesi: Eski Yugoslavya ülkelerindeki çatışmaların sonunu takip eden on yıl önce, 17 Şubat'ta, 2008'de Sırbistan'dan bağımsızlık kazandı.

Kosova Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Makedonya arasında bulunuyor. Avrupa'nın en genç ülkesi olup, aynı zamanda nüfusun ortalama yaşıdır: nüfusun% 53'ü 25 yaşın altındadır; Başkent Priştine 'de ortalama yaş 28 yıldır. Bayraklarında gördüğünüz altı yıldız, içinde yaşayan altı etnik grubu temsil ediyor: Arnavutlar (nüfusun% 90'ından fazlası), Sırplar, Türkler, Goranlar, Romanlar ve Bosnalı Müslümanlar.

Kosova'da satılık emlak satın almaya karar vermek için iyi bir yer ama sadece gelecek bir anı düşünmek.

Son on yılda ortalama ekonomik büyüme% 4 olmasına rağmen, Kosova, Avrupa'nın en fakir ülkelerinden biri olmaya devam ediyor. Bu oran, kıtada en yüksek olan gençler arasında% 30 -% 50 arasında bir işsizlik oranına sahip. Ayrıca, ortalama aylık maaşın sadece 360 ​​avro olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden, Kosova'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, mülkünüzü satın alabilecek yabancı yatırımcıyı beklemek zorundasınız.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 41173

Satilik Tarım arazisi, Kosova, Pristina, Dobrotin, Podujevo, Dobrotin, Podujevo

5,132.65TRY
Satilik
Tarım arazisi

11 m²
Dobrotin köyünde satılık arsa, Podujevo'ya 8 km, 11ha. Çiftlikler, tarlalar için idealdir. Hafif bir irtifada, stratejik pozisyon. Su ve elektrik bağl...
Cod. 38138

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Kosova, Pristina, Donja Gusterica, Donja Gusterica

718,571.00TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

7000 m²
Donja Gšterica'da 40 metrekarelik okul genelinde satılık, yatırımcılara uygun. Donja Gšterica, Gračanica'ya 8 km uzaklıktadır. bilgi
Cod. 37116

Satilik Tarım arazisi, Kosova, Pristina, Pristina, Vrnica

1,129,183.00TRY
Satilik
Tarım arazisi

30000 m²
Sitnica'nın yanındaki tarlayı, tarladaki sulama spreyi gibi satıyorum.
Cod. 33343

Satilik Bina, Kosova, Pristina, Gjilan, Medlin olbrajt

51,326,500.00TRY
Satilik
Bina

750 m²
Binanın (750m2), iki ana caddenin kavşağında, Gilan'ın (Kosova) tam merkezinde yer alıyor: Medlein Ollbrajt bulvarı (Madeleine Albright) ve Idriz Sefe...
Cod. 27297

Satilik Tarım arazisi, Kosova, Pristina, Pristina, Pristina

Reserved negotiation
Satilik
Tarım arazisi

2000 m²
satılık arsa
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB